hello world!
Veľkoobchod a maloobchod molitanov a čalúnických potrieb
+421 948 724 404
vojtek@dafera.sk

O NÁS

Ako to začalo

V roku 2010 sme založili DAFERu a začali ponúkať produkty používané v nábytkárskom odvetví ako sú molitany, lepidlá, čalúnnický materiál, stolársky materiál, technické textílie a v neposlednom rade aj obalový materiál.

Začiatkom roka 2016 sme rozšírili ponuku Molitanov na mieru a stali sa dodávateľom úspešných a dlhodobých spoluprác.

Vízia

Našou hlavnou myšlienkou je ponúknuť klientom ako sa hovorí "full service". Materiálovo Vás zabezpečíme od výroby až po export výrobkov. Vieme sa postarať o Vaše požiadavky či už ste veľká, malá firma alebo jednotlivec. Samozrejmosťou našej práce je aj odborné poradenstvo.

Nevidíme zmysel v predaji "mačky vo vreci", a preto kvalitu našich produktov máme overenú na základe blízkej a dlhoročnej spolupráce s našimi klientmi.

Naším poslaním je zabezpečiť pre Vás kvalitné produkty za čo najvýhodnejších podmienok. Naším cieľom je Vaša spokojnosť! Našou prioritou je klient na prvom mieste a otvorené jednanie.
DAFERA je obchodná firma zaoberajúca sa ako maloobchodom, tak aj veľkoobchodom. Prevádzkujeme sklad na Jesennej 3 v Prešove, kde si nakúpite osobne. Medzi naše služby patrí aj dovoz tovaru priamo k Vám alebo zaslanie prostredníctvom prepravnej spoločnosti.
Neváhajte nás kontaktovať
dafera logo
Dafera © 2021