Obalový materiál

Pomôžeme Vám zabaliť vaše produkty

LDPE a HDPE fólie, sáčky a vrecia

V prevedeniach na vašu požiadavku v rôznych farbách, antistatické, z regranulátu, s potlačou, perforáciou, recyklačnými znakmi, ionizované atď.

LDPE fólie druhy

Stretch fólia ručná

Vďaka svojím vlastnostiam má stretch fólia široké využitie pri fixovaní a čiastočne aj ochrane takmer akéhokoľvek tovaru.

Stretch ručná fólia

Stretch fólia strojová

Stretch fólia určená na balenie tovaru na palete. Jej hlavnou funkciou je fixácia a ochrana tovaru počas prepravy.

Stretch ručná fólia

PP a PET pásky

PP

Určené na stabilizáciu tovaru na palete, kartónov, profilov, tlačovín a pod. Páskuje sa ručne alebo strojovo pomocou zvaru alebo plechovou, drôtenou alebo plastovou sponou.

PET

Určené na páskovanie ťažších predmetov, tam kde už pevnostne nestačí PP páska. PET páska sa používa aj ako náhrada za pásku oceľovú. Výhodou je nižšia cena oproti oceľovej páske. Nehrdzavie, má lepší modul pružnosti čím dokáže lepšie zvládať dynamické pohyby počas prepravy tovaru. Páska sa po zapáskovaní dá opakovane dotiahnuť čo má význam najmä u tovarov kde sa mení objem tovaru ( drevo, sypké materiály ).

PP páska
PET páska

Dvojvrstvová vlnitá lepenka 2VL

Dvojvrstvová vlnitá lepenka je určená k ochrane tovaru pred mechanickým poškodením počas manipulácie a prepravy tovaru. Využíva sa predovšetkým na balenie ťažšieho tovaru s ostrými hranami . Vlnitá lepenka je vhodná tiež ako ochranný materiál pri rôznych maliarskych a natieračských prácach, kde plní funkciu ochrany majetku pred mechanickým znečistením. Je 100% recyklovateľná.

Vlnitá lepenka dvojvrstvová 2VL

Bublinková fólia

Je to veľmi obľúbený baliaci materiál, hlavne pre svoju nízku hmotnosť, čím výrazne znižuje náklady na prepravu. Plní ochrannú funkciu výrobkov pred poškodením počas manipulácie a prepravy. Má výborné mechanické vlastnosti ako je pružnosť, ohybnosť a pevnosť. Vyznačuje sa taktiež vynikajúcou mechanickou odolnosťou. Svoje uplatnenie našla aj ako fixačný materiál pri vypĺňaní prázdnych priestorov. Je 100% recyklovatelná.

Bublinková fólia

Lepiace pásky

Vhodné na páskovanie akéhokoľvek balenia aj ťažších krabíc a kartónov. Lepiace pásky odolávajú teplote a vlhkosti. Ponúkame štandardy:

  • - akrýlové na bežné použitie
  • - hotmelt s kvalitnejším lepidlom
  • - solvent s najkvalitnejším lepidlom, lepí bezproblémovo aj v zime
  • - pásky s potlačou
  • - špeciál pásky na kov, papierové, obojstranné, penové
  • - v ponuke aj odvíjače pre lepšiu manipuláciu
Lepiace pásky