O nás

Čo sme? Kto sme? Kde sme? ...

V roku 2010 sme založili DAFERu a začali ponúkať produkty používané v nábytkárskom odvetví ako sú molitany, lepidlá, čalúnnický materiál, stolársky materiál, technické textílie a v neposlednom rade aj obalový materiál.

Začiatkom roka 2016 sme rozšírili ponuku lepidiel z nábytkárskych aj na lepidlá pre papier, etikety a kartón, automotive, gumu, obuv, koža, podlahy, špeciálne, škroby.

Našou hlavnou myšlienkou je ponúknuť klientom ako sa hovorí "full service". Materiálovo Vás zabezpečíme od výroby až po export výrobkov. Vieme sa postarať o Vaše požiadavky či už ste veľká, malá firma alebo jednotlivec. Samozrejmosťou našej práce je aj odborné poradenstvo.

Nevidíme zmysel v predaji "mačky vo vreci", a preto kvalitu našich produktov máme overenú na základe blízkej a dlhoročnej spolupráce s našimi klientmi.

DAFERA je obchodná firma zaoberajúca sa ako maloobchodom, tak aj veľkoobchodom. Prevádzkujeme sklad na Jesennej 3 v Prešove, kde si nakúpite osobne. Medzi naše služby patrí aj dovoz tovaru priamo k Vám alebo zaslanie prostredníctvom prepravnej spoločnosti Geis.

Naším poslaním je zabezpečiť pre Vás kvalitné produkty za čo najvýhodnejších podmienok. Naším cieľom je Vaša spokojnosť! Našou prioritou je klient na prvom mieste a otvorené jednanie.